Czas i koszty dostawy

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Mini 2kg
15,99 zł 20,99 zł
Midi 5kg
17,99 zł 21,99 zł
Maxi 20kg
19,99 zł 22,99 zł

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 

Szczegóły dotyczące przesyłki kurierskiej DPD:
Dostawa zamówień jest realizowana za pośrednictwem jednej z największych firm kurierskich w Polsce - DPD.

  • Składając zamówienie możesz wybrać opcję dostawy "Kurier DPD" i wskazać adres bezpośredniej dostawy "Door to Door". Podczas realizacji zamówienia zostaniesz poinformowany (e-mail/SMS) o numerze przesyłki oraz o przewidywanym terminie doręczenia.
  • Każda przesyłka kurierska DPD jest ubezpieczona do pełnej kwoty wartości przesyłki.
  • Kurierzy firmy DPD doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w przedziale godzinowym 9-17, w celu sprawnego doręczenia zamówienia najlepiej jest podać jako adres dostawy, w którym jesteśmy w tych godzinach - może to być miejsce pracy (koniecznie podajemy nazwę firmy). Kurier nie ma obowiązku uwzględniać sugerowanego przez Klienta czasu dostawy i nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego przed doręczeniem.
  • Płatność tytułem zamówienia można dokonać w momencie składania zamówienia (przelewem bankowym, e-transferem, kartą płatniczą) lub przy odbiorze do rąk kuriera – gotówką lub kartą płatniczą. Wszyscy kurierzy DPD zostali wyposażeni w terminale płatnicze, które umożliwiają dokonanie płatności kartą płatniczą. Usługa ta jest dostępna na terenie całego kraju.
  • Przewidywany czas doręczenia przesyłki to następny dzień roboczy od daty jej wysłania, a maksymalny czas dostawy to 2 dni robocze.
  • Kurier podejmuje maksymalnie 2 próby doręczenia tylko na adres wskazany w zamówieniu. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem dostawy, pozostawi awizo (forma papierowa, email lub sms - wybór należy do kuriera) w celu odbioru zamówienia w centrum logistycznym DPD. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o niepodjęciu próby dostarczenia przesyłki. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego, po awizowaniu przesyłki.
  • Śledzenie statusu przesyłki możliwe jest na stronie przewoźnika DPD - https://tracktrace.dpd.com.pl
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl